אודות

אופניים חשמליות מעוררות סקרנות רבה בקרב מי שטרם רכש זוג שכזה, וגם לא מעט שאלות: האם הן עדיפות על פני אופניים "רגילות" ואילו יתרונות הם בדיוק מקנים לרוכבים עליהן? מתי כדאי לבחור בהן ולא בקורקינט חשמלי או בקטנוע? האם הן מתאימות גם לבני נוער? איך לבחור בחוכמה אופניים שכאלה כך שהן יתאימו בדיוק לצרכים ולהעדפות שלנו? האם מומלץ לרכוש דגם חשמלי או להשתמש בערכת הסבה שתהפוך אופניים רגילות לאופניים בעלות מנוע חשמלי?

לכל השאלות הנ"ל, ולעוד רבות אחרות, תמצאו תשובות כאן באתר – אתר שהקמנו במיוחד עבורכם, המתעניינים ברכישת אופניים חשמליות אך עדיין מהססים או מי שכבר עבר את שלב הלבטים ונמצא כעת בשלב ההנאה מהדיווש על האופניים היעילות, המהירות והידידותיות לסביבה (וגם הממכרות במידה מה…)

מבחינתנו, אופניים חשמליות הן הרבה יותר מכלי רכב מרובה יתרונות שמקנה לנו המון אפשרויות – מבחינתנו האופניים בעלות המנוע הן חלק מתרבות שמתפתחת ועוד תתפתח הרבה יותר: תרבות של פתרונות תחבורתיים (וגם בתחומים אחרים) מתוך מודעות לחשיבות השמירה על הסביבה, תרבות של חיבור לטבע ותרבות שבה נהגים על כלי רכב שונים מכבדים אלה את אלה ושומרים על בטחונם, כמו גם על בטחונם של הולכי הרגל (שהרי נהג המכונית העצבני בפקק הוא רוכב האופניים הנינוח של מחר, וגם רוכבי אופניים, ואפילו חשמליות, מוצאים עצמם לפעמים הולכים ברגל ונחרדים לנוכח רוכבים לא זהירים המסכנים את שלומם של הולכי הרגל).

מאחלים לכם גלישה נעימה והצטרפות מהירה למועדון הרוכבים על אופניים חשמליות, והכי חשוב – תמיד תמיד לרכב בזהירות ומתוך תשומת לב לסביבה ולזולת.